Projekty

Pomocí služeb na vyzbrojování učedníků chceme uvolnit dělníky na žeň. Tím pádem by služba na vyzbrojování učedníků neměla být pro nikoho cílovou stanicí (pokud službu v daném městě nevede). Lidé, kteří službami na vyzbrojování učedníků prošli, založili například následující projekty k zasahování tohoto světa.

Connect Training Campy (CTC)

Connect Training Campy provází službu na vyzbrojování učedníků téměř od jejího začátku. Nejedná se o pravidelná setkání, ale jsou to víkendy přímo zaměřené na trénink v Boží moci a na vyučování Božího slova. Pomocí těchto akcí chceme dát lidem ochutnávku toho, o čem takové vyzbrojování učedníků je. Od pátku do neděle projdeme vše od modlitby v jazycích a jejich výkladu, vyučování na dané téma po evangelizaci, probuzenecké shromáždění a proroctví v praxi. Vše v doprovodu zkušeného týmu.

Pokud máš zájem, aby CTC proběhl i ve tvém sboru, napiš na: prague@connectdisciples.cz

Plánované akce:

sdílení
There are no upcoming events at this time.
modlitby za uzdravení

Linka Uzdravení

Linky uzdravení volně navazují na projekt místností uzdravení, který na přelomu 19. a 20. století uvedl skotský Boží muž působící v USA John Alexander Dowie. Na tuto myšlenku navázal jeden z jeho nejznámějších učedníků John G. Lake, který myšlenku místností uzdravení rozvíjel ve Spokane a Portlandu, taktéž v USA. Myšlenka místnosti uzdravení spočívá v navázání na skutky Ježíše Krista (Matouš 4:23-25) a skutky apoštolů (Skutky 5:16), a tedy poražení nemocí a přinesení svobody lidstvu skrze Ježíšovu vykupitelskou oběť a moc Božího Ducha. 

Overgap – Overgap.com

Sociální síť pro Kristovo následovníky očištěná od balastu světských reklam. Pojď se s námi sdílet a vytvořit online křesťanskou komunitu. Spoluvytváření kvalitního obsahu je vítáno.

společenství