Království Nebes

1. – 3. 11. 2024, Konferenční centrum Immanuel

3. ročník

Registrace
w

Sdílej svou vizi a zapoj se do procesu změny v české církvi i společnosti.

Nestůj sám opodál, ale přidej se k týmu, který dělá rozdíl.

Načerpej inspiraci ze služeb Bohu v různých oblastech

Zveme vás již na čtvrtou akci Království Nebes!

Vloni jsme měli takovéto akce dvě, letos budeme mít „jen“ jednu. A to v Immanueli na Vysočině, tentokrát 1. – 3. 11. Naposledy jsme představovali paletu služeb české církve, které sdíleli jednotliví řečníci. Na akci přijeli lidé z jednotlivých sborů/měst, kteří mají na srdci rozvíjet službu pro Pána ve svém okolí. Letos to bude podobné, tak se těšíme, kam a jak nás Bůh povede.

Akce bude interaktivní, jak jste již zvyklí. Budeme se společně modlit, sdílet a inspirovat. Jako výstup čekáme, že účastníci = spolupracovníci na Božím díle budou pokračovat v šíření Božího království ve svém okolí na každodenní bázi.

V prokliku najdete formulář, který se týká počtu osob, ubytování, stravy a dalších informací pro přihlášení. Po jeho vyplnění Vám dorazí potvrzovací email o přijetí Vaší přihlášky. Jsme otevřeni pro jednotlivce, týmy, manželské páry či rodiny. Božího záměru v Česku dosáhneme jedině společně.

Děti jsou na akci vítané, dětská služba zajištěna.

modlitby

Řečníci

Řečníci

Josef Bajzík

Josef Bajzík

Josef je hlavním vedoucím Connect Disciples a Národní probuzení. Se svým týmem pořádá víkendové akce National Revival Campy (NRC), píše knížky, vede domácí učednickou skupinku a je součástí projektu Linka uzdravení. Žije s manželkou a dvěma syny v Praze, kde tráví i většinu svého volného času. Studuje a zároveň pracuje v ekonomické sféře, rád sportuje a chodí do přírody. Josefa můžete potkat na ulici, jak se modlí za nemocné nebo na některé ze svých NRC akcí s mikrofonem v ruce.

https://linkauzdraveni.cz/praha 

Lucie Pohanková

Lucie Pohanková

Vystudovala ETS a teologii na Husitské fakultě UK (bakalář). Od r. 1995 pracovala v Teen Challenge (streetwork a kontaktní centrum pro narkomany, pracovnice v resoc. středisku pro ženy) a v roce 2001 s přáteli založila Centrum dětí a mládeže Teen Challenge Praha (www.cdmpraha.cz) pro službu romským dětem na Žižkově.

Kromě toho si vzala do pěstounské péče tři romské dívenky (dneska už dospělé). Po mateřské začala spolu s třemi dcerami pracovat v neziskovce Romodrom, a před 4 lety začala sloužit romským dětem a rodinám ve Slaném a okolí. Od 1. 5. 2023 Lucka žije život víry a nespoléhá se na žádný příjem ze zaměstnání.

Zdena Mertová

Bude doplněno…

Aleš Jančík

Aleš Jančík

Již mnoho let se věnuje mladým lidem v rámci Royal Rangers a místní mládeže. V posledních letech zažívají na táborech a setkáních mladých mocné působení Ducha svatého, které je také doprovázeno uzdraveními, osvobozeními od démonů a mladí lidé vstupují do plnosti Ducha. 

Od začátku roku 2023 slouží na plný úvazek jako pastor AC Zábřeh a věrně pokračuje službě mladým lidem. Jeho silná svědectví o osvobozeních spojená s pokorou dále nesou své ovoce. Se svojí manželkou a dvěmi dcerami žijí ve městě Šumperk.

Stašek Bubík

Stašek Bubík

Je hlavním motorem hnutí Církve bez Hranic v rámci AC. Od roku 2002 se tomuto hnutí podařilo založit již přes 30 sborů hlavně v oblasti Čech. Stašek sám pastoruje sbor CBH Praha. V církvi bojuje proti zákonictví a nesmyslnému náboženství například podporou žen ve službě a podporou celosvětové misie. Je synem zakladatele AC v Čechách, Rudolfa Bubika a momentálně se snaží rozhýbat českou církev pomocí youtube kanálu Nová Smlouva a akcí s Jakubem Kaminskim z Polska.

https://www.youtube.com/channel/UCz0lQCoafb_0TuMQNRbIFvQ

https://jinacirkev.cz/

Jiří Musil

Jiří Musil

Albín Vágai

Albín Vágai

Bude doplněno…

Veronika Gažíková

Veronika Gažíková

Veronika od roku 2019 slúži evanjeliom primárne vo svete online ako aj pomáha ďalším kresťanským organizáciam a hnutiam zasahovať ľudí cez sociálne siete.

Veronikina online duchovná služba je zameraná primárne na YouTube kanál Učeník Ježiša Krista kde pomáha veriacim rásť k duchovnej dospelosti v Krista. Taktiež pôsobí aj na sociálnych sieťach pod umeleckým menom Divoká Tvorkyňa, kde zdieľa svoj (zdravý) životný štýl.

https://www.youtube.com/@ucenikjezisakrista

Honza Selnekovič

Honza Selnekovič

Honza sloužil 12 let jako pastor v Novém Městě pod Smrkem. Vizí tohoto sboru je „Bohem proměněné město“. Společně se sborem zažívali podivuhodné Boží jednání, díky kterému postupně vznikla řada děl a aktivit, které dnes skutečně ovlivňují dění a atmosféru celého města a jsou nástrojem pro získávání lidí pro Ježíše.

Jedním z výrazných Božích příběhů bylo získání ubytovacího areálu s 12 budovami a kapacitou až 250 lůžek, který nazvali Jcamp „Továrna na život“. Vizí tohoto projektu je vidět „Bohem proměněný národ“  Je to také vize, na které Honza v současnosti pracuje.

Prokop Mejstřík

Prokop Mejstřík

Prokop pochází z církevního prostředí Církve Bratrské, poblíž města Sušice. Aktuálně se ale s manželkou přestěhovali do Olomouce, kde hledají způsoby jak evangeliem efektivně zasáhnout město a okolí a činit učedníky. Také je součástí organizování a vedení National Revival Campů – akcí zaměřených na vyzbrojení věřících a slouží i v lince uzdravení. V ak. roce 2021/22 při studiu ČVUT vedl úterních setkání Connectu v Praze, kde pravidelně vyučoval. Rád sportuje a čte knížky o Božích generálech, kteří jsou pro něj velkou inspirací.

https://linkauzdraveni.cz/olomouc

Alžběta Šipčáková

Alžběta Šipčáková

Bětka je matka tří úžasných dětí, které má na domácí škole a k tomu je nastupujícím ředitelem misijního spolku Kristus pro každého (dále už jako KPK), která je napojena na misijní hnutí Every Home for Christ, jenž působí ve 151 zemích celého světa. KPK se už od roku 1991 věnuje tisku a distribuci křesťanské evangelizační literatury. Jejím cílem je však jakýmkoliv způsobem podpořit církve a jednotlivce v tom, aby sdíleli tu Dobrou Boží Zprávu. Mezi jejich evangelizačními projekty, je podpora festivalů, např. Tep Fest, nová modlitební aplikace OIKOS, tvorba dětských akcí na klíč a mnoho dalšího.

Seznam řečníků bude postupně rozšiřován.

Program

Program

Semináře budou probíhat vždy dva paralelně. Jeden v hlavní místnosti (1) a druhý v konferenčním sále v prvním patře (2).

Pátek

13:00 – 14:00 Registrace
14:00 – 14:50 Úvodní slovo
15:00 – 16:15 Semináře 1 a 2 + modlitby
1 – ???
2 – ???
18:00 – 19:30 Večeře
20:15 – 22:00 Večerní program
– Stašek Bubík

Sobota

7:15 – 8:00 Modlitby
7:30 – 8:30 Snídaně
9:00 – 9:50 Ranní slovo
10:00 – 11:15 Semináře 5 a 6 + modlitby
1 – ???
2 – ???
11:30 – 13:00 Oběd
13:15 – 14:30 Týmový čas
14:45 – 15:45 Semináře 7 a 8
1 – ???
2 – ???
16:00 – 17:00 Kafe s řečníky
17:15 – 17:45 The next Step / Další krok
18:00 – 19:30 Večeře
20:15 – 22:00 Večerní program

Neděle

7:15 – 8:00 Modlitby
7:30 – 8:30 Snídaně
8:30 – 9:00 Úklid pokojů
9:00 – 9:30 Chvály
9:30 – 10:15 Vyučování 1
10:30 – 11:15 Vyučování 2
11:45 – 13:00 Oběd
13:00 Odjezd

Změny programu jsou vyhrazeny.

Místo

Místo

Konferenční centrum Immanuel

Konferenční centrum Immanuel se nachází v překrásném prostředí Českomoravské vysočiny na rozhraní chráněných krajinných oblastí Železných hor a Žďárských vrchů mezi obcemi Ždírec nad Doubravou a Trhová Kamenice.

Registrace

Registrace

Propagační videa ke zhlédnutí a k sdílení budou postupně nahrávána na náš youtube kanál:

 

Nezapomeňte také sledovat aktuální informace k události na naší facebookové stránce:

 

Přispívat na další aktivity Connectu můžete na účet 2000711397/2010, VS 302.