Jesus Centre

Probuzení v Česku a Evropě začalo a je na čase začít budovat a vysílat misionáře po celém světě. K tomuto chceme pomoci naším novým projektem Jesus Centre.

Connect

Dům Zruč nad Sázavou

Momentálně máme k dispozici jeden domek ve Zruči nad Sázavou, který chceme poskytovat misionářům před odjezdem z Česka a při návratu do Česka. Pokud jste to tedy i vy, neváhejte se nám ozvat.

Dům má půdorys 80m2 a zahradu 900m2, což ocení hlavně rodiny s dětmi. Dispozice přízemí je 3+1, v patře je pak ještě jedna místnost a půda. Celý dům je navíc podsklepen. Ve sklepě se kromě jiného nachází i garáž. Pozemek je oplocen a je mírně svažitý, což ocení například děti v zimě.

Velkou výhodou domku je jeho strategická poloha. Za 5 minut jste autem na dálnici D1 na nájezdu na 56. kilometru, takže za půl hodiny jste na kraji Prahy nebo v Jihlavě. Do Brna je to pak 1:15h (bez provozu). V okolí domku najdete například zámek Zruč nad Sázavou a  vodní nádrž Želivku. Podél řeky Sázavy, která protéká městem vede cyklostezka.

Cena za pronájem je 13.500,-/měsíc včetně energií (!!). Zájemci prosím pište na bajzik22@seznam.cz.

Connect

Celková vize

Celkovou naší vizí je, aby vznikla základna Jesus Centre, hub, odkud budou vyjíždět misionáři a kam se budou také vracet. Tento inzerovaný domek je tedy jen naším prvním krokem v celé vizi. Jde nám o to, aby vznikla živá komunita a místo, kde se věřící budou trénovat v Božím slově a v Boží moci. Koho toto zaujalo a chce vědět více nebo se chce na projektu podílet, neváhejte nám napsat na info@connectdisciples.eu, nebo se rovnou ozvěte Josefu Bajzíkovi.

Josef

O provozovateli: Josef Bajzík

Ahoj, jmenuji se Josef a v křesťanských kruzích se pohybuji od svého dětství. Díky tomu mám již dlouho možnost porovnávat učení v církvi s tím, co říká Bible. Velmi toužím po tom, aby česká církev povstala v moci Ducha a v bázni před Bohem.

Od roku 2016 působím v CBH, potamžo ve službě Connect Disciples Prague, kterou vedu. V roce 2022 mi Pán dal na srdce myšlenku Národního probuzení, což je iniciativa, kterou realizujeme v roce 2023. Nicméně v mém srdci hoří mnohem hlubší touha a tou je, aby křesťanství povstalo po celém světě. Věřím, že přichází doba, kdy se z Česka rozběhne misie, která zasáhne celý svět.

Neváhej se k nám přidat.

Pokud chceš dorazit na naše setkání, napiš nám na info@connectdisciples.eu