Jesus Centre

Probuzení v Česku a Evropě začalo a je na čase začít budovat a vysílat misionáře po celém světě. K tomuto chceme pomoci naším zbrusu novým projektem Jesus Centre (Ježíšovo ústředí)

Connect

Jesus Centre

Chceme, aby vznikla základna, takový hub, odkud budou vyjíždět misionáři a kam se budou také vracet. Nechceme budovat další křesťanské konferenční centrum, spíše nám jde o to, aby vznikla živá komunita a místo, kde se věřící budou trénovat v Božím slově a v Boží moci. Koho toto zaujalo a chce vědět více nebo se chce na projektu finančě podílet, neváhejte nám napsat na info@connectdisciples.eu, nebo se rovnou ozvěte Josefu Bajzíkovi.

Josef

Josef

Ahoj, jmenuji se Josef a v křesťanských kruzích se pohybuji od svého dětství. Díky tomu mám již dlouho možnost porovnávat učení v církvi s tím, co říká Bible. Velmi toužím po tom, aby česká církev povstala v moci Ducha a v bázni před Bohem.

Od roku 2016 působím v CBH, potamžo ve službě Connect Disciples Prague, kterou vedu. V roce 2022 mi Pán dal na srdce myšlenku Národního probuzení, což je iniciativa, kterou realizujeme v roce 2023. Nicméně v mém srdci hoří mnohem hlubší touha a tou je, aby křesťanství povstalo po celém světě. Věřím, že přichází doba, kdy se z Česka rozběhne misie, která zasáhne celý svět.

Neváhej se k nám přidat.

Pokud chceš dorazit na naše setkání, napiš nám na info@connectdisciples.eu