Království Nebes

21.-23. 10. 2022, Konferenční centrum Immanuel
registrovat
w

Sdílej svou vizi a zapoj se do procesu změny v české církvi i společnosti.

Nestůj sám opodál, ale přidej se k týmu, který dělá rozdíl.

Načerpej inspiraci ze služeb Bohu v různých oblastech

Vize

Naše vize

Celkovým cílem Connectu je „vyzbrojit svaté k dílu služby“. „Vyzbrojování“ se aktivně věnujeme na Connectech a Connect Training Campech. Touto akcí chceme, aby lidé dostali do podvědomí, co to „služba“ opravdu je. Chceme, aby lidé, kteří mají vizi od Boha a aktivně slouží mohli sdílet své poznatky a zkušenosti. Chceme, aby lidé dostali do povědomí, co je při službě Pánu čeká a o čem Království Nebes zde na zemi je. Věříme, že se i pomocí této akce česká církev více propojí, leadeři získají nové spolupracovníky, povstanou noví leadeři a posílí se týmová práce v církvi i vzájemné vztahy. Věříme, že se jako církev navzájem obohatíme a posuneme. Přijď s námi i ty zažít víkend plný Ducha svatého, inspirace, budování vztahů, chval a modliteb v příjemném prostředí střediska Immanuel.

modlitby

Řečníci

Řečníci

Josef Bajzík

Josef Bajzík

Josef je hlavním vedoucím Connect Disciples Prague. Se svým týmem pořádá víkendové akce Connect training Campy (CTC), vede online učednické skupinky a je součástí projektu Linka uzdravení. Žije s manželkou a dvouletým synem v Praze, kde tráví i většinu svého volného času. Studuje a zároveň pracuje v ekonomické sféře, rád sportuje a chodí do přírody. Josefa můžete potkat na ulici, jak se modlí za nemocné nebo na některé ze svých CTC akcí s mikrofonem v ruce.

https://linkauzdraveni.cz/praha 

Pavlína Oubrechtová

Pavlína Oubrechtová

Je nejen ženou pastora Jirky v misijní skupince CBH Sedlčany, ale i zakladatelkou a vedoucí domácího hospice Křídla Sedlčany. Společně s manželem sloužili narkomanům na ulicích v Praze a později i v programu Teen Challenge. 

Pavlína je schopnou vedoucí a inspirativní ženou. Věnuje se službě lidem už několik let. Pracuje i jako zdravotní sestra v nemocnici. Ve volném čase ráda cestuje a tráví čas s rodinou. Její dcery by řekly, že nepromarní jedinou chvíli a poradí si za všech okolností.

https://hospickridla.cz/

David Symon

David Symon

Věří v potenciál našich církví k uvolňování toho, co jsme od Boha přijali, k lidem z jiných kultur. Po studiích chorvatského a srbského jazyka pracoval osm let s organizací IFES v Bosně a Hercegovině. David nedávno dokončil doktorát na Oxford Centre for Mission Studies se zaměřením na českou identitu na misii a spolupodílel se na vydání knihy „Z Česka až na konec světa“. 

V současné době působí jako misijní pastor v CBH Praha, vyučuje na Evangelikálním teologickém semináři a je zapojený v Nadačním fondu Nehemia. Se svou ženou a čtyřmi dětmi žijí v západní části ČR.

https://www.ceskamisie.cz/misijni-kurz/

https://kmspraha.cz/knihkupectvi/detail/z-ceska-az-na-konec-sveta

Ondřej Janeta

Ondřej Janeta

Strávil několik let života ve vězení. Bůh si ho však našel i tam a vložil mu Jeho lásku do srdce k těm nejvíce potřebným a vykořeněným: Romové, narkomani, vězni, lidé vracející se z vězení. Tito všichni si zaslouží naši pozornost, neboť Ježíš, jako jednu z prvních výtek budoucím učedníkům zmiňuje: „…nenavštívili jste mě ve vězení!“ Péče o vězně a o lidi na okraji společnosti je tedy Božím imperativem a nelze ji ignorovat.

Adam Russ

Adam Russ

Adam je jeden ze správců církve v Třinci. Je mu blízká pomoc lidem, kteří jdou za Bohem, aby vstoupili do Božího záměru a naplnili povolání, které jim bylo dáno. Podílí se spolu s týmem na vedení setkávání mužů, kde chtějí společně chválit Boha, vyzbrojit se a plnit roli muže, manžela, otce a Božího služebníka. Rád sportuje, chodí do přírody. Svůj volný čas investuje do studování bible, modliteb a své úžasné rodiny.

Prokop Mejstřík

Prokop Mejstřík

Prokop pochází z církevního prostředí, poblíž města Sušice. Domovský sbor, Církev Bratrskou, navštěvuje dodnes a pravidelně zde organizuje Connect Training Camp akce. Na Connectu je aktivně zapojený v úterních setkáních, kde pravidelně vyučuje, lince uzdravení a vede učednické skupinky. Bydlí v Praze, kde momentálně dokončuje studia na ČVUT. Rád běhá a čte knížky o Božích generálech, kteří jsou pro něj velkou inspirací.

https://linkauzdraveni.cz/susice

Jiří Oubrecht

Jiří Oubrecht

Jirka je pastorem misijní skupiny CBH Sedlčany. Již v minulosti vedl skupinky a byl součástí vedení sboru. Kromě toho má zkušenosti ze služby drogově závislým lidem. Byl lektorem v programu Teen Challenge ve Šluknově. Momentálně de svou rodinou žije v Sedlčanech.

Celý život slouží lidem a má na srdci děti, mládežníky i dospělé. Má velké sny a vize pro Sedlčanský sbor. Nadto má velmi na srdci manželství a Pán mu otevírá dveře i ke službě v této oblasti.

Jirka rád čte a sleduje dokumentární válečné filmy. Pokud máte problém s Windowsi: „Proč nemáte Linux?”

Jakub Milfajt

Jakub Milfajt

Kuba je součástí Connectu již několik let. Pochází z Milovic, kde současně i bydlí. Na akcích Connectu pravidelně vyučuje a pomáhá s jejich organizací. Vede společně s Josefem Bajzíkem online učednické skupinky a je součástí Linky uzdravení. Ve volném čase rád jezdí na kole a cestuje vlakem po České republice s kávou v ruce. Pracuje v logistice na pražských Vinohradech. Rád se účastní evangelizačních akcí, jako například čajování, které je pod záštitou jeho domovské církve Slovo Života Praha.

https://linkauzdraveni.cz/milovice

Seznam řečníků bude postupně rozšiřován.

Program

Program

Začátek

pátek 21. října, 10:00

Ukončení

nedělě 23. října, 14:00

Program bude postupně upřesňován.

Místo

Místo

Konferenční centrum Immanuel

Konferenční centrum Immanuel se nachází v překrásném prostředí Českomoravské vysočiny na rozhraní chráněných krajinných oblastí Železných hor a Žďárských vrchů mezi obcemi Ždírec nad Doubravou a Trhová Kamenice.

Registrace

Registrace

V případě zájmu vyplňte prosím závažnou přihlášku do 30.9.2022.
Cena za pobyt je zdarma.

STARTUJEME ZA

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny