O nás

Jsme služba na vyzbrojování učedníků, která funguje pod CBH Praha. Zaměřujeme se na chození v synovství, vyučování a na duchovní dary v praxi.

Connect

Praha

Connect jako služba na vyzbrojování učedníků vznikl v Praze. Zde má v součastnosti svoji první základnu. Kromě toho se v Praze nachází také ústředí Connectu pro šíření služeb na vyzbrojování učedníků po Čechách i Evropě.

Josef

Josef

Ahoj, jmenuji se Josef a v křesťanských kruzích se pohybuji od svého dětství. Díky tomu mám již dlouho možnost porovnávat učení v církvi s tím, co říká Bible. Velmi toužím po tom, aby česká církev povstala v moci Ducha a v bázni před Bohem.

Na Connectu působím od roku 2016, kdy byl ještě mládeží CBH. V roce 2017 jsme Connect s manželkou převzali a po roce nám Bůh řekl, abychom Connect přetransformovali na službu na vyzbrojování učedníků. Už před naším příchodem bylo na Connectu přijato několik prorockých slov o tom, že Connect se bude podílet na vyzbrojování české církve. Tak jsme i my Pánovo vedení následovali a od té doby pomáháme růst lidem v darech Ducha i ovoci Ducha, ať v Praze nebo mimo ni.

Prokop

Prokop

Ahoj, jmenuji se Prokop Mejstřík a znovuzrodil jsem se na jaře roku 2017. Moc rád předávám dál, že Bůh stále zachraňuje, uzdravuje, vysvobozuje a to, jak moc je každý člověk vzácný a důležitý. Poslední roky také zážívám, jak Bůh vskutku doprovází své slovo znameními a zázraky a že doba knihy Skutků rozhodně ještě nepominula.

Mám na srdci aby všichni křesťané/věřící v České republice opravdu chodili po této zemi jako Boží synové a dcery a to se vším všudy. Ne uťáple a v nečistotě, ale v lásce, svatosti, Boží moci a radosti.

Aktuálně bydlíme s manželkou v Olomouci.

Neváhej se k nám přidat.

Pokud chceš dorazit na naše setkání, napiš nám na info@connectdisciples.eu